KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257133

nr 1225 7133

Oidentifierad konstnär. Fjällmotiv med hus. Signerad Dalberg. Olja på pannå, 29x23 cm

Utrop:

300 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:46:26